Великі українські с/г холдинги є абсолютними заручниками світових транснаціональних корпорацій з виробництва насіння, с/г техніки, засобів захисту рослин та мінеральних добрив. Крім азотних добрив, які виробляються в Україні, але і то з імпортного газу.
На сьогоднішній день в агрохолдингів при середній прибутковості 300$ з гектару, оборотні кошти в один гектар сягають майже 1000$. При моїй органічній технології вкладення в гектар (в залежності від культури) вдвічі-тричі менші, а прибутковість з гектару - ті самі 300$, а на певних культурах і значно вище.
Єдиним мінусом в органічній технології, що тягне левову частку інвестицій, здавалося б, є тваринництво. Тому що компост є єдиним джерелом добрив. Але, як показала практика, переробка молока дає додаткову рентабельність мінімум 50%.
Крім того, продаж молока, м'яса і продуктів переробки з них дає не тільки додаткову рентабельність, але й рівномірні і стабільні фінансові надходження (а не сезонні, як в «зерновому» варіанті). Таким чином, в нашому варіанті, посівна кампанія це тільки дизельне паливо і заробітна плата, тобто повна незалежність від дорогої української банківської оборотки. Єдине, що ми залучаєемо, це лізинг с/г техніки.